X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

پذیرش :


جشن نوروز93 درانجمن آلزایمرخیریه امام جواد (ع)استان مرکزی :
با حضورسبز مجیدعسگری خواننده خیر ونیکوکار
واهداهدیه به70نفرازسالمندان وبیماران اعصاب وروان مرکزطلوع اراک 
و19خانواده ایتام 29اسفند92دیداری صمیمی با مدیرکل ورئیس ناحیه 1 ومعاون ناحیه 2 آموزش وپرورش وتبریکروز معلم
به این عزیزان واهداء هدایای خوب به بچه هاازجانب این بزرگواران به بچه ها :
 
زارعی مدیرغامل خیریه امام رضا (ع) استان مرکزی گفت :انجمن آلزایمرخیریه امام رضا (ع) استان مرکزی  یک انجمن فرهنگی است وباعث افتخار ماست که اعلام کنم بیش از 72درصد کمکها ومشارکتهای ما ازجانب  فرهنگیان  بوده و418 نفر که فرمهای طرح حامی ازانجمن  را پرکرده اند ماهانه ازطریق حسابداری اذارات ازحسابها کم وبه حساب خیریه واریز می شود وبه همین منظور همه ساله به نمایندگی از 42 نفر تحت پوشش خانواده ایتام و60نفرسالمند وبیماران اغصاب وروان با چندنفر ازفرزندان ایتام به پاس قدردانی خدمت مدیرکل وروسای  محترم دوناحیه می رسیم وضمن تبریک روز معلم برای همه حامیان خیریه سلامتی وبهروز خود وخانوادهایشان را آرزو می کنیم
 
وی درادامه افزوذ : ما درسفر مشهد وسفر8روزه حنوب درتعطیلات نوروز هم با گرفتن معرفینامه از امکانات آموزش وپرورش بهره مند شدیم

 

 عکس ‏‎Arshia Nazem‎‏


چهارشنبه سوری کنار سالمندان وایتام:

توسط خیر نیکوکار خانم شمسی خانی وخانواده محترمشان وبرادرعزیز وخیر ،خواننده خوش صدا مجیدعسگری وگروه فعال ونیکوکارشان که ابتدا چهار شنبه سوری را برگزار وسپس در داخل سالن مرکزسالمندان شایستگان وبا حضور ایتا...م ومادرشان جشن نوروز را بزگزارکردند واقغا دستشون درد نکنه سنگ تمام گذاشتند واینطور که بچه ها می گفتند بسیاربهشون خوش گذشت وکادوهای عیدشان را هم گرفتند وبا آجیل میوه شیرینی وشام هم پذیرایی شدند ،خدا خیر دردنیا وآخرت نصیب همه دوستان وخیرین عزیز بنماید


حشن نوروز1393 مرکز طلوع وسالمندان شایستگان:
به دعوت خیر ونیکوکار عزیز سرکارخانم دکترحدادی 
درسفره خانه سنتی علی بابا درحسین آباد بغدادی با موسیقی زنده با یک خواننده خوش صداویک برنامه 20 برای سالمندان -بیماران اعصاب وروان وبجه های ایتام تحت پوشش ومادران گرامیشان وپرسنل زحمت کش خیریه امام رضا (ع) با حضور70 نفر جای بعضی مددجویان که به مرخصی رفته کنارخانواده گرامی شان خالی بود
(
 


نیکوکار گرامی :سرکار خانم محمودی ودوستان عزیز همیار
باسلام وتبریک سال نو خدمت شما همیارخوب بیشتراز 2سال است که یکی از بهترین حامیان ما با دوستان خوبتان بوده اید وموسسه خیریه امام رضا (ع)استان مرکزی خصوصا بچه های بی سرپرست (ایتام )را درایام پاییز با خرید لوازم التحریر ودر ایام عید باخرید لباس خوشحال کرده اید وآنهارا به آرزوهایشان رسانده اید.
من به عنوان مدیر این موسسه برای شما سعادت-سلامت -نیک بختی ونشاط رو برای شما وخانواده محترم ودوستانی که با شما همکاری کرده را آرزو می کنم ومطمئن باشید این عمل نیک شما بی اجر نمی ماند.
زارعی مدیرعامل خیریه امام رضا (ع )استان مرکزی
 سفر زیارتی بانوان خیرانجمن آلزایمراستان مرکزی به قم و جمکران 


مدیرعامل انجمن آلزایمر خیریه امام رضا (ع) گفت:به پاس همت وتلاش بانوان خیر ونیکوکار عضو انجمن آلزایمر  خیریه امام رضا (ع) استان مرکزی صبح روز  پنجشنبه هشتم اسفند۹۲  به زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران نایل شدند. 

 

سفر زیارتی بانوان خیرانجمن آلزایمراراک به قم و جمکران

مدیرعامل انجمن آلزایمر خیریه امام رضا (ع) گفت:به پاس همت وتلاش بانوان خیر ونیکوکار عضو انجمن آلزایمر  خیریه امام رضا (ع) استان مرکزی صبح روز  پنجشنبه هشتم اسفند۹۲  به زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران نایل شدند.

وی افزود :بانوان خیر ونیکوکار که بیش از سه روزتلاش برای برپایی جشنواره آش متحمل زحمات  سنگینی شده بودند به همت سه خیر بزرگوار دیگر که پول اتوبوس -غذا ومیوه را هدیه کرده بودند در غالب گروهی با هماهنگی  هیات مدیره به زیارت اماکن متبرکه شهر مقدس قم و جمکران  وکوه خضر نبی اعزام شدند تا اثرات معنوی این سفر روحانی بر جان و روح آنان، خستگی جشنواره را که خود سکاندار حام وهمیار انجمن وخیریه هستند را از تن بزداید. 
زارعی درادامه افزود  :گفتنی است این سفر یک روزه خاطره ای به یاد ماندنی در ذهن این عزیزان به جای خواهدگذاشت .
تجربه نشان داده است، حضور خیرین که هدف همه شون از کمک به محرومین ونیازمندان رضای حق تعالی وائمه معصومین است   تاثیر بسزایی بر روحیه آنان دارد و سلامت روح و جسم آنان را بهبود می بخشد . 
در پایان جادارد از کلیه بانوان خیر چه آنها که به قم تشریف بردن وچه آنها که ما سعادت نداشتیم درخدمتشون باشیم مجدد تشکر وسپاسگزاری وخصوصا آقای ولایت که دراین سفر زحمت بسیارکشیدند وخانم درمنی وپرسنلی که همراه گروه بودندن قدردانی کنم وسلامتی خود وخانواده شان را ازخداوندمنان خواهانم .

وی افزود :بانوان خیر ونیکوکار که بیش از سه روزتلاش برای برپایی جشنواره آش متحمل زحمات  سنگینی شده بودند به همت سه خیر بزرگوار دیگر که پول اتوبوس -غذا ومیوه را هدیه کرده بودند در غالب گروهی با هماهنگی  هیات مدیره به زیارت اماکن متبرکه شهر مقدس قم و جمکران  وکوه خضر نبی اعزام شدند تا اثرات معنوی این سفر روحانی بر جان و روح آنان، خستگی جشنواره را که خود سکاندار حام وهمیار انجمن وخیریه هستند را از تن بزداید. 
زارعی درادامه افزود  :گفتنی است این سفر یک روزه خاطره ای به یاد ماندنی در ذهن این عزیزان به جای خواهدگذاشت .
تجربه نشان داده است، حضور خیرین که هدف همه شون از کمک به محرومین ونیازمندان رضای حق تعالی وائمه معصومین است   تاثیر بسزایی بر روحیه آنان دارد و سلامت روح و جسم آنان را بهبود می بخشد . 
در پایان جادارد از کلیه بانوان خیر چه آنها که به قم تشریف بردن وچه آنها که ما سعادت نداشتیم درخدمتشون باشیم مجدد تشکر وسپاسگزاری وخصوصا آقای ولایت که دراین سفر زحمت بسیارکشیدند وخانم درمنی وپرسنلی که همراه گروه بودندن قدردانی کنم وسلامتی خود وخانواده شان را ازخداوندمنان خواهانم .


آش هایی با چاشنی خیر و مهربانی/ جشنواره آش به نفع ایتام، آلزایمری ها و بیماران اعصاب و روان
اراک – خبرگزاری مهر: نیکوکار که باشی و مهربان، دیگر دنیا برایت متفاوت می شود، آن وقت دنبال بهانه می گردی برای اینکه خیر و برکتت را به همنوعانت برسانی، خَیِر که باشی غذا هم بهانه ای می شود برای کمک به آنکه نیاز دارد، برگزاری جشنواره آش و نمایشگاه دستاوردهای مددجویان انجمن آلزایمری یکی از این محفل های نوع دوستی است که دو روزی است در اراک برپا شده است.

 


به گزارش خبرنگار مهر، بوی غذاهای سنتی و آش ها همیشه خاطره های خوب را در ذهن یادآور می شود، بوی سفره های بلندی که در خانه مادربزرگ ها و پدربزرگ ها انداخته می شد، بوی آش ترخینه و آش جو با کشک و نعنای داغ، بوی مهربانی های آن روزها  و حالا همین بوها از جشنواره ای به مشام می رسد که چاشنی آن خیر و مهربانی است.

فرقی ندارد هرکس می خواهد به نحوی در کمک و یاری سهیم باشد، یکی کشک و بادمجان پخته، یکی سمبوسه و یکی آش ترخینه دوغ، همه این خیرین که بیشترشان خانم هستند خودشان مواد اولیه غذاها را تهیه کرده اند و آن ها را با سلیقه خود پخته اند و به عنوان فروشنده در غرفه های جداگانه آن ها را می فروشند، مردم هم می آیند و ظرفی از این غذاها را می خرند و این زنجیره نیکوکاری را تکمیل می کنند.

در بخش دیگر این جشنواره غرفه هایی از دستاوردهای بیماران اعصاب و روان، از گلدان های دست سازگرفته تا شمع های فانتزی و جعبه های کادو، برای فروش دایر است.

این جشنواره 9 سال است که برگزار می شود

مدیر انجمن  آلزایمراستان مرکزی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: جشنواره آش و نمایشگاه دستاوردهای مددجویان انجمن آلزایمر خیریه امام رضا (ع) به منظور حمایت از ایتام، بیماران اعصاب و روان و سالمندان آلزایمری تحت پوشش برگزار شده است.

محمود زارعی با بیان اینکه این جشنواره 9 سال است که برگزار می شود، افزود: البته، هشت دوره قبلی این جشنواره با همکاری  انجمن بانوان نیکوکار برگزار می شد و این اولین جشنواره است که انجمن آلزایمر به طور مستقل برپا کرده است.

وی ادامه داد: در کنار جشنواره، نمایشگاه دستاوردهای بیماران اعصاب و روان مرکز خیریه امام رضا (ع) نیز شامل معرق کاری، شمع سازی، عروسک سازی و سایر صنایع دستی نیز برپاست.

 

 

زارعی با بیان اینکه انجمن آلزایمر از سال 88 فعالیت خود را آغاز کرده است، اضافه کرد: در  مجموع فعالیت های این انجمن، در سال 89 اولین مرکز جامع بیماران اعصاب و روان (روزانه، شبانه روزی و حرفه آموزی )و در سال 90 نیز خانه دختران و پسران رااحداث کردیم.

وی گفت: این انجمن در سال 91 موافقت  تاسیس مرکز سالمندان آلزایمری را برای اولین بار در کشور بدست آورد، آلزایمر بیماری است که متولی خاصی در کشور ندارد و حتی در حیطه بیماران خاص نیز قرار نمی گیرد.

استان مرکزی، استان آلزایمر خیزی است

زارعی با اشاره به اینکه استان مرکزی، استان آلزایمر خیزی است، افزود: زمانی که انجمن، کارِ ثبت نام بیمارانِ آلزایمری را آغاز کرد، در مدت کوتاهی 147 نفر ثبت نام کردند و از آنجاییکه انجمن توان حمایت از تعداد بیشتری را نداشت دیگر ثبت نام را ادامه نداد؛ ولی قطعا از دو سال پیش تاکنون این تعداد افزایش یافته است.

وی ادامه داد: در روند ابتلا به آلزایمر 20 درصد آلودگی هوا، 20 درصد عوامل ژنتیکی موثر و 60 درصد آن متاثر از عواملی چون آسیب دیدن سر، تغذیه نامناسب و زندگی ناسالم و پر از استرس و سختی در دوران جوانی و میانسالی  است.

زارعی با بیان اینکه هم اکنون پنج سالمند آلزایمری در مرکز خیریه امام رضا(ع) نگهداری می شودو متاسفانه بیشتر افرادی که در سالمندی دچار آلزایمر می شوند از خانواده های کم درآمد هستند و از آنجاییکه این بیماری جز بیماری های خاص محسوب نمی شود خانواده و فرد را دچار مشکلاتی می کند.

وی گفت: مرکز سالمندان بیشتر بیمارانش را به صورت خیریه نگهداری می کند ولی هستند سالمندانی که خانواده هایشان می خواهند با پرداخت هزینه به صورت ویژه از آن ها نگهداری شود.

زارعی ادامه داد: بهتر است خانواده های بیماران آلزایمری قبل از اینکه بیمارانشان وابسته به تخت شوند آن ها را به مرکز نگهداری بیاورند تا جلوی پیشرفت بیماری گرفته شود.

در مراکز انچمن آلزایمر بیماران اعصاب و روان نیز نگهداری می شوند

وی با اشاره به اینکه در مرکز انجمن آلزایمرامام رضا(ع) استان مرکزی بیماران اعصاب و روان نیز نگهداری می شوند، یادآور شد: این مرکز سه بخش شبانه روزی، روزانه و حرفه آموزی فعال دارد که  در مرکز شبانه روزی 31 نفر و در مرکز روزانه 11 نفر را نگهداری می کند و تلاش بخش حرفه آموزی، در نمایشگاه آمده است.

وی گفت: مرکز نگهداری اعصاب و روان یارانه حمایتی دولت را دریافت می کند ولی در زمان تاسیس مرکز سالمندان از ما تعهد گرفتند که یارانه حمایتی را دریافت نکنیم.

زارعی در خصوص فعالیت خانه دختران و پسران گفت: خانه دختران و پسران در دو مرکز جداگانه وظیفه حمایت و نگهداری از دختران و پسران بی سرپرست را داشت که متاسفانه پاییز امسال، آن را به بهزیستی تحویل دادیم و به جای آنها

هم اکنون این انجمن 40 نفر از ایتام زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)را تحت حمایت خود قرار داده است.

هم اکنون 3460 خیر با این انجمن همکاری دارند

مدیر انجمن آلزایمر استان مرکزی در ادامه توضیح داد: هم اکنون سه هزار و 460 خیر با این انجمن همکاری دارند و نحوه کمک آن ها به صورت ها مختلف است.

زارعی ادامه داد: تعدادی از خیرین با واریز پول به حساب انجمن، تعدادی نیز در ساخت و ساز و حل مشکلات دیگر ما را حمایت می کنند.

 

وی یادآور شد: هم اکنون 418 فرهنگی  آموزش و پرورش استان  حامی این انجمن هستند که ماهانه مبلغی ازحساب آنها کم وبه حساب  انجمن آلزایمرخیریه امام رضا(ع) استان مرکزی واریز می شود.

زارعی در خصوص مشکلات کنونی انجمن افزود: بالا بودن قیمت داروها برای بیماران اعصاب و روان و آلزایمری ها وگیرنیامدن بعضی داروها  از مشکلات کنونی انجمن است.

وی خرید زمین برای ساخت مرکز را از مشکلات دیگر خواند و گفت: نزدیک به دوسال است که زمینی برای ساخت مرکز مشخص شده ولی اعتبار برای خرید آن تامین نشده است.

زارعی اظهار کرد: برای خرید دو هزار متر مربع زمین 40 میلیون تومان پول نیاز است که تاکنون  فقط توانسته ایم 10 میلیون تومان آن را تامین کنیم.

به غیر از کمیته امداد هیچ ارگان دیگری برای بازدید نیامده است

وی در خصوص استقبال مردم از جشنواره اضافه کرد: استقبال مردم خوب بوده؛ ولی تا روز دوم به غیر از کمیته امداد هیچ ارگان دیگری برای بازدید نیامده است که این انتقادی است بر ارگان هایی که داعیه حمایت از نیازمندان را دارند.

بوی آش ها و غذاهای سنتی در سالن دبیرستان شکرایی اراک پیچیده است، اینجا جدا از هیاهوی زندگی روزانه، زندگی ریتم قشنگتری گرفته است. انگار همه آن هایی که آمده اند می خواهند در کار نیکو کردن از هم سبقت بگیرند، قیمت غذاها همت عالی است، یک نیکوکار یک ظرف کوچک آش جو را به قیمت هفتاد هزار تومان می خرد، یکی هم پنج هزار تومان، هر کس به اندازه توانایی اش. یکی هم تمام عروسک های دست ساز را می خرد و... . برای دیدن مهربانی ها لازم نیست خیلی به دورها نگاه کنیم، همین نزدیکی در شهر ما بوی مهربانی بلند است.

این جشنواره از سی بهمن آغاز و تا دوم اسفند از ساعت 16 تا 20 در دبیرستان شکرایی اراک برپاست.

....

گزارش: سمیه انصاری فر
برپایی اولین جشنواره آش دراراک

مدیرعامل انجمن انجمن آلرایمرخیریه امام رضا (ع) گفت : به همت چندنفرازبانوان خیر حامی این انجمن قراراست بزودی ذر اراک اولین جشنواره آشهای محلی وبومی را برگزارنماییم

محمودزارعی افزود :این جشنواره  در اراک  با هدف معرفی بانوان خیر ونیکوکاروحامی انجمن آلزایمرخیریه امام رضا (ع) و کمک اقشار مختلف جامعه و چهت درآمدزایی به نفع خانواده های  ایتام تحت پوشش این انچمن وسالمندان  وبیماران اعصاب وروان  خیریه امام رضا (ع)، در زمستان ۹۲  برگزار شود.

تصمیم گیری برای برگزاری جشنواره  اواسط آذرماه صورت گرفت و برنامه ریزی جهت تعیین مکان و زمان جشنواره از همان زمان آغاز شدهکه بعدازجلسه با داوطلبین  اعلام خواهدشد.

 وی درادامه گفت به علت زیادی کارها و کمبود وقت و نیروی انسانی،وظایف به صورت فشرده بین اعضا تقسیم شد ولی با این اوصاف بچه ها ی مرکز هم قراراست پا به پای بانوان نیکوکار درسه روز آش بپزند وبه فروش  برسانند خدا به همه سلامتی بده که همه درحد توان در همه کارها فعالیت داشته  وتلاش می کنند.

با توجه به اینکه از زمان تصمیم گیری برای برگزاری جشنواره  فرصت داریم ، تمامی فعالیت ها به طور موازی و فشرده انجام خواهدگرفت؛ از جمله: تعیین مکان،تبلیغات،برنامه ریزی جهت تامین انواع آشها،چگونگی تامین نیازمندی ها نظیر میز و صندلی،وسایل گرم کننده،ظروف یک بار مصرف،امور غرفه ها،مراحل اجرای کار و تامین نیروهای اجرایی..همه پیش بینی شده استبدون هیچ مقدمه‌ای به سراغ موضوع دردآوری می‌روم که گفتنش خالی از لطف یا بهتر بگویم "درد" نیست.

در روز گرامیداشت مقام معلول، وسیله مناسب‌سازی شده‌ای جهت رفت و آمد معلولان در دسترس ما قرار ندادند. بماند که برای همین اتوبوس چه‌ها کشیدیم و چه‌ها شنیدیم اما...

مسئولان محترمی که دادِ سخن می‌رانید و برای تجلیل از معلول مراسم برگزار می کنید و لبخندی از رضایت بر لبانتان نقش می‌اندازید، حواستان باشد که گوش این عزیزان از این گونه سخنان پر است! لطفا مردِ عمل باشید و چاره‌ای بیندیشید.

اینجاست که برخود لازم می دانیم از تمام عزیزانی که در حمل و نقل معلولان ما را یاری رساندند، تشکری ویژه داشته باشیم. بازوانتان پرتوان و مردانگی‌تان سرلوحه کارهای بزرگان!!!

والسلام.


مشهد با بچه های آسمانن خیریه امام رضا ع استان مرکزی 
مکان زائرسرای نسیم بهشت رایگان
اتوبوس ولوو آقای غنی پور رایگان 
مدت 6روز از25 آبان تا 30آبان 92
محل های زیارت وسیاحت:
هرروز صبح وشب زیارت حرم آقا امام رضا (ع) -زیارت خواجه مراد-خواجه اباصلت -سیدناصر ویاسر وقدمگاه ودرروزآخر زیارت حضرت معصومه (س) -تفریحی باغ وحش -طرقبه وشاندیز 
هزینه غذا و...توسط کلیه خیرین موسسه ومخصوصا خانمها تالانی -ژاله بیات -رضائیان -مرادی درمنی -ادیب وآقایان توکلی -زکریا-فراهانی-یعقوبی سلطانی و..باتشکرازخانم قهرمانی وحمیدرضا زارعی حامدتوکلی ورضا یعقوبی وهمه کسانی که کمک کردندتا اردوی خوبی برگزارشود

حرم امام هشتم

اولین مرکز آموزشی و توانبخشی  سالمندان آلزایمردر اراک افتتاح شد

افتتاحیه سالمندان آلزایمری شایستگان


مدیرعامل انجمن آلزایمرخیریه امام رضا(ع)استان مرکزی گفت: هم زمان با گرامیداشت هفته بهزیستی و در مراسمی مرکزآموزش و توانبخشی سالمندان آلزایمرشایستگان اراک راه‌اندازی شد. 

محمود زارعی مدیرعامل انجمن آلزایمرخیریه امام رضا (ع)استان مرکزی گفت:باهزینه ای بالغ بر600میلییون ریال اولین مرکز سالمندان زیرنظرانجمن آلزایمر دراراک باحضورجمعی ازخیرین ومسئولین استانی وشهرستانی راه‌اندازی شد.

وی افزود:باتوجه به دستورات دین مبین اسلام وسفارشهای ائمه معصومین درخدمت به پدر ومادروتکریم اولیاء هرچنداگرسالمندان درکنارخانواده باشند بهتراست لکن برای سالمندآلزایمری برعکس درجمع افرادمثل خودشان که خانواده ها ازنگهداری آنها عاجز هستند حضوردرمراکزشبانه روزی یکی ازراه حلهای ممکن است وبه همین خاطر این مرکز با باظرفیت نگهداری 50 نفرسالمند در استان مرکزی افتتاح و آغاز به کار کرده است.

مدیرعامل انجمن آلزایمر استان مرکزی تصریح کرد: این انجمن باداشتن مرکزچامع بیماران مزمن روان به صورت شبانه روزی وروزانه درخدمت 45 نفر بیماراعصاب روان و62نفرازبچه های بی سرپرست وایتام ومادرشان هم هستیم که اکثر بچه ها درکلاسهای ورزشی وآموزشی درتابستان مشغول هستند وایجادخانه سالمندان خانم واقا ی مبتلا به آلزایمر ازبرنامه های آینده ما هست که فعلا مرکز مردان راه اندازی شده ودرآینده ای نزدیک درخدمت خانمها نیزخواهیم بود تا خدمات ارزشمندی به سالمندان استان ارائه دهیم .

وی افزود: باتوجه پیربودن استانمان وداشتن بیماران آلزایمری 2000متر زمین هم توسط فرزندان مرحوم سیداحمدقریشی ازاداره کل راه وشهرسازی خریداری شده که این عزیزان با پرداخت پول زمین وهدیه آن به انجمن کاربسیاربزرگ وپسندیده ای انجام داده اند ویادگاری ارپدرومادرشان به جا گذاشته اندواین کارماندگارکمک مردم خیر وحامیان عزیزرا مطلبد که درساخت سریع آن مارا یاری نمایند تایک ساختمان آموزشی جهت برگزاری کلاسهای پیشگیری ازآلزایمر وآموزش خانواده ها درنگهداری ازسالمندخود درمنزل ودو خانه  سالمندان آقایان وخانمها و برپا کنیم.

شرایط پذیرش :


1 - شرایط سنی سالمند : شرط سنی متقاضیان 60 سال و بالاتر از 60 می باشد .
2- وضعیت جسمی:عدم ابتلا به بیماریها ی واگیرهمچون هپاتیت،سل،عفونت وHIV و ... و یا عدم ابتلا به بیماریهای روانی .
3 -شرایط عادی : در صورت احراز شرایط 1و2 در صورت وجود تخت خالی ، با مراجعه حضوری و بررسی امکانات مرکز و صحبت و مشاوره با بخش پذیرش ، کلیه خدمات مرکزو نحوه نگهداری مربوط به شخص مورد بستری به استحضار بستگان و خانواده محترم رسانیده تا در مورد هزینه های پیشنهاد شده ( هزینه های ناشی از خدمات ماهیانه ، بسته به نوع بهره گیری سالمند از خدمات مرکز ؛ سالمندانی که استقلال کامل داشته و یا نیمه وابسته و یا کاملا وابسته به اطرافیان می باشند متفاوت می باشد) بحث و تبادل نظر ونسبت به پذیرش ایشان اقدامات بعدی به انجام رسانیده شود.
4 - شرایط رزرواسیون :در صورت پر بودن تخت ، با مراجعه حضوری و بررسی وضعیت  پذیرش نسبت به رزرو تخت و عقد قرار داد با پرداخت مبلغی از بابت پیش پرداخت ، جا رزروگردیده وازتعیین روزهای احتمالی پذیرش مطلع خواهند شد .

.: Weblog Themes By VatanSkin :.