جشن مبعث در انجمن خیریه امام جواد(ع) برگزار شد

با همکاری دانشجویان و اساتید مرکز علمی کاربردی ماشین سازی اراک جشن مبعث حضرت رسول اکرم در انجمن خیریه آلزایمر امام جواد(ع) اراک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه مرکزی - عصر امروز به همت گروهی از دانشجویان و چند تن از اساتید دانشگاه علمی کاربردی ماشین سازی اراک جشنی به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم در انجمن و آسایشگاه خیریه امام جواد(ع) برگزار شد.

در حاشیه این مراسم مدیر مرکز خیریه امام جواد در گفتگو با ایسنا بیان کرد: کار اصلی این مرکز در سه شاخه اصلی انجام می شود که عبارت است از نگهداری شبانه روزی سالمندان و ارائه خدمات به سالمندان آلزایمری، نگهداری و توانبخشی بیماران مزمن روانی و تحت پوشش قرار دادن زنان سرپرست خانوار که انجمن با تمام توان در انجام این خدمات کوشاست.

رضا پریور افزود: ۸۰ درصد هزینه انجمن توسط خیرین و مابقی از کمک های بهزیستی و خانواده ها تامین می شود اما همچنان درآمد انجمن بسیار کم است و حداقل ها تامین می شود که فکر می کنم بدلیل این است که خیلی از خیرین از وجود این نوع مراکز و خدماتی که ارائه می کنند بی اطلاع هستند که ما انتظار داریم رسانه ها توجه بیشتری به این مراکز داشته باشند.

وی در خصوص مراسم امروز اظهار کرد: به طور معمول در ایام اعیاد جشن های مختلفی برگزار می شود که تاثیر این اقدام در روحیه سالمندان و بیماران بسیار مطلوب است.تاریخ : پنج‌شنبه 12 اسفند‌ماه سال 1395 | 11:36 ب.ظ | نویسنده : زارعی | نظرات (0)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.